Oferta archiwalna

Spedytor międzynarodowy

3 500,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

To spedycja, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencję.

Jesteśmy polską firmą, która posiada duże doświadczenie w swojej dziedzinie.

Zapraszamy na naszą stronę www.visline.pl

W związku z naszym rozwojem szukamy pracowników na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Zadania:

pozyskiwanie nowych klientów

bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego

bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych

monitoring obsługiwanych zleceń

dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług

nadzór nad rentownością zleceń transportowych

Wymagania

-doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego – minimum 1-2 lata
-wymagana znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
-umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców.

Oferujemy

-umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
-atrakcyjny system wynagrodzeń + premia uzależniona od wyników
-pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
-niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
-świadczenia pozapłacowe (wczasy pod gruszą, karta Multisport, usługi medyczne Enel-Med).

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2022.07.08, wyświetleń: 1004

nr ogłoszenia: 2581